Nagrody Wójta Gminy Chełmiec rozdane

DSC 04309 czerwca 2020 roku w Astro Centrum Chełmiec odbyło się posiedzenie poszerzonej Komisji Oświaty Rady Gminy Chełmiec na której zaopiniowała wnioski o przyznanie nagród Wójta Gminy Chełmiec za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczno-plastyczne i sportowe w roku szkolnym 2019/2020, uzdolnionym dzieciom i młodzieży uczęszczającym do chełmieckich szkół podstawowych.

Niestety z powodu wirusa COVID-19 nie mogła odbyć się uroczysta gala wręczenia nagród, ale za pośrednictwem kurierów w najbliższym czasie do wszystkich nagrodzonych dotrą dyplomy i listy gratulacyjne dla rodziców od Wójta Gminy Chełmiec Bernarda Stawiarskiego wyrażający, iż „Otrzymana nagroda, to wspaniałe uhonorowanie pracy włożonej w wychowanie ucznia i wspieranie Jego chęci do zdobywania wiedzy i umiejętności, rozwijania zdolności, zainteresowań, a także kształtowanie właściwych postaw.”

W bieżącym roku nagrodzonych zostało 81 uczniów (spośród 123 wniosków) laureatów, finalistów bądź wyróżnionych w małopolskich lub ogólnopolskich konkursach z: języka polskiego, matematyki, historii, religii i języka angielskiego. W sporcie z dziedziny: karate, kick-boxingu, piłki nożnej, piłki ręcznej, pływania oraz w zakresie osiągnięć artystycznych i plastycznych ze śpiewu, tańca, muzyki, plastyki i poezji.

Do sprawozdania dołączono zdjęcia z poprzednich gal wręczenia nagród Wójta Gminy Chełmiec.

Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

1. Igor Leśniak-Głąb

2. Maja Leśniak-Głąb