Podsumowania konkursu plastycznego "Janowi Pawłowi II dzieci"

jpiiW środę odbyła się miła uroczystość podsumowania konkursu plastycznego "Janowi Pawłowi II dzieci", był on adresowany do najmłodszych, a miał na celu przybliżenie postaci naszego patrona św. Jana Pawła II. Prace były piękne, wykonane z sercem. Nagrodzeni artyści pojadą 18 maja do Wadowic, a ponadto dostali puchary i inne nagrody rzeczowe.Kategoria 0-I 1. miejsce Filip Janusz, 2. miejsce Zofia Łatka, 3. miejsce Julia Jaworska. Na wyróżnienie zasłużyły pracę: Leny Bulandy, Matyldy Wołącewicz, Łucji Szaroty, Mileny Miczołek, Alicji Zielińskiej, Zofii Szołdry. W kategorii klas III-IV 1. miejsce Mateusz Gwoźdź, 2.miejsce Maria Uryga, 3. miejsce Jakub Kuchnia. Wyróżniono prace: Michaliny Gwiżdż, Karoliny Młynarczyk, Gabrieli Ruchały, Joanny Obrzut, Joanny Obrzut, Karoliny Janur, Emmy Szaroty, Aleksandry Cisowskiej. Gratulacje!
(źródło i fot.: facebook/
Parafia św. Jana Pawła II w Nowym Sączu)