Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to nie tylko najbliżsi krewni. To nie tylko mama i tato mojej mamy i mojego taty. Babcia i Dziadek to specjaliści od wychowania. Oni wiedzą z własnego doświadczenia, jak trzeba kochać, aby tej miłości doświadczyć. Oni wiedzą, co trzeba zrobić, gdy wydaje się, że nic już zrobić się nie da. Dla Babci i Dziadka nie ma rzeczy niemożliwych. Oni mają czas nawet wtedy, gdy go nie mają. Bo wiedzą, że to, co w życiu najcenniejsze, to obecność. Więc są.
Tę prawdę dobrze znają uczniowie naszej szkoły. Dlatego zaprosili swoje Babcie i swoich Dziadków, aby im pokazać, jak umieją najlepiej, że tę obecność dostrzegają i doceniają, i po prostu powiedzieć im: „Dziękuję!”
Obszerna galeria na naszym fb