Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

405661397 798869642040219 6731713009747649649 n21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień – święto inspirujące do tego, byśmy byli dla siebie otwarci i zarażali innych pozytywną energią. Dla naszej szkoły ważne jest, abyśmy codziennie pamiętali o szacunku do drugiego człowieka, życzliwości i uśmiechu na co dzień. Tego dnia, w szczególności skupiliśmy się na przekazywaniu pozytywnych życzeń, serdecznych pozdrowień i kierowaliśmy się powiedzeniem „życzliwość uskrzydla”. Każdy, chętny do włączenia się do akcji uczeń naszej szkoły otrzymał papierowe piórko, na którym miał napisać słowa, które chciałby usłyszeć od drugiego człowieka. Nie zabrakło „piórek” takich jak: „kocham cię”, „jesteś wyjątkowy”, „pomogę ci” – z nich wszystkich stworzyliśmy skrzydła, bo to właśnie takie słowa, podnoszące nas na duchu i pełne wsparcia dodają nam skrzydeł.
Życzliwość uskrzydla nas wszystkich i sprawia, że nasza szkoła jest jeszcze lepszym miejscem do nauki i wspólnego rozwoju.