Nowe wytyczne MEN

distance learning online education schoolboy 600w 1678820161W związku z nowymi wytycznymi MEN zajęcia w szkole będą zawieszone do 7 czerwca. Są jednak nowe ustalenia dla klas I-III. Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało projekt nowelizacji rozporządzenia. Wynika z niego, że zajęcia zdalne będą prowadzone do 7 czerwca.
Powrót dzieci do szkół do oddziału przedszkolnego i klas I-III nie oznacza, że będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. Szkoły mogą jedynie organizować zajęcia opiekuńcze dla najmłodszych. Nauczanie zdalne będzie kontynuowane nadal.
Bardzo proszimy o przekazanie informacji „Czy Państwa dziecko, dzieci będą korzystać z zajęć opiekuńczych w szkole” możliwie najszybciej. Za, co z góry dziękujemy.
Informację można przekazać emailem na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wychowawcy lub na e-dziennik.