Szkoły Pełne Talentów 2

SPT2023 608x456 mechanizm 2 492623W tym roku nasza szkoła znów bierze udział w akcji Lidla "Szkoły Pełne Talentów". Prosimy o wsparcie i przynoszenie talenciaków bezpośrednio do szkoły, w której już czekają specjalne pudełka. Można także samodzielnie rejestrować kupon na stronie www.lidl.pl/szkoly Wystarczy kliknąć w baner, wpisać Szkoła Podstawowa w Januszowej i zeskanować Talenciaka (w tym roku ułatwienie - kamerka w laptopie działa jak skaner). W zeszłym roku udało nam się uzbierać tyle talenciaków, aby wymienić je na 10  piłek do piłki ręcznej. Liczymy, że tym razem uda się jeszcze więcej. Wiemy, że mamy wspaniałych Rodziców i zawsze można na Was liczyć!
(fot. lidl.pl)