Wybory do Samorządu Uczniowskiego

vote 3569999 960 720Po krótkiej kampanii wyborczej, podczas której poznaliśmy kandydatów do Samorządu oraz ich obietnice - przyszedł czas na wybory. 20 września odbyły się tajne, powszechne i rzetelne wybory do samorządu uczniowskiego. Uczniowie z klas IV-VIII wyłonili po trzech reprezentantów z każdego oddziału. Szczęśliwa piętnastka spotkała się, aby wybrać swojego opiekuna, który pokieruje pracą uczniów, a czasem załatwi to i owo.
Opiekunem samorządu w drodze głosowania została p. Iwona Dakowicz-Berowska.
15-tka wybrańców kolejnego dnia spośród swego grona głosowała na przewodniczącego, zastępcę oraz skarbnika. Wygrała Aleksandra Jasińska z kl.VIII, jej zastępcą został Kacper Uryga również z kl. VIII, a skarbnikiem Katarzyna Wiktorowska z klasy VI.
Serdecznie gratulujemy!!!
Ponadto uczniowie ustalili sześć sekcji, w których będą prężnie działać, a są to:
* sekcja plastyczna,
* sekcja techniczno-akustyczna,