Nagrody Wójta za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczno-plastyczne i sportowe w roku szkolnym 2021/2022

22 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu odbyła się  uroczystość wręczenia  nagród Wójta Gminy Chełmiec uzdolnionym dzieciom i młodzieży uczęszczającym do chełmieckich szkół podstawowych za wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczno-plastyczne i sportowe w roku szkolnym 2021/2022.

Symboliczne dyplomy otrzymało w sumie 79 uczniów, w tym za osiągnięcia w nauce 27 nagrodzonych, za osiągnięcia artystyczno- plastyczne 10 nagrodzonych oraz za osiągnięcia sportowe 42 nagrodzonych. Komisja wnioskująca o przyznanie nagród do Wójta przyznała nagrody w  wysokości od 150 zł do 400 zł dla laureatów, finalistów bądź wyróżnionych w małopolskich lub ogólnopolskich konkursach z: biologi, matematyki, historii, religii i języka angielskiego. W sporcie z dziedziny: karate,  kick-boxingu, piłki nożnej, piłki ręcznej, pływania oraz w zakresie osiągnięć artystycznych i plastycznych ze śpiewu, muzyki, plastyki i poezji.

Nagrody wręczał Wójt Gminy Bernard Stawiarski, przewodniczący Rady Gminy Chełmiec Wiesław Szołdrowski oraz przewodniczący Komisji Oświaty Andrzej Tyrkiel. Wójt pogratulował wszystkim wyróżnionym, życząc dalszych sukcesów oraz udanych i bezpiecznych wakacji w przeddzień zakończenia roku szkolnego. W spotkaniu uczestniczyli oprócz wyróżnionych uczniów, przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy, w tym Krzysztof Groń dyrektor SP Chełmiec, nauczyciele oraz rodzice nagrodzonych uczniów. Spotkanie umilał występ chóru szkolnego ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu pod przewodnictwem Magdaleny Ubieżajów. Uroczystość prowadził dyrektor GZE Chełmiec Radosław Potoczek.

Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Osiągniecia naukowe

1. Maciuszek Oliwia SP Januszowa - kl. V