LogoSP2

18 548-04-00    sekretariat@spjanuszowa.chelmiec.plJanuszowa 5, 33-300 Nowy Sącz   Facebook  epuap1 /SPJanuszowa/SkrytkaESP bipbip

Igrzyska Dzieci - mistrzostwa powiatu nowosądeckiego w czwórboju LA

281243257 7361291067278731 6044358715305593578 n19 maja na stadionie lekkoatletycznym w Nawojowej odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci (chłopcy urodzeni w 2009 r. i młodsi) w czwórboju LA, których organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego. W zawodach startowały reprezentacje szkół podstawowych składające się z 6 zawodników. Rywalizacja w czwórboju lekkoatletycznym obejmowała: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 1000 m. Wyniki przeliczane były na punkty wg. tabel czwórbojowych, suma osiągniętych punktów za cztery konkurencje dała ostateczny rezultat każdego zawodnika. Na wynik zespołu składały się końcowe rezultaty 5 najlepszych zawodników (z 6 startujących). W zawodach wzięło udział 11 szkół. Gminę Chełmiec reprezentowała SP w Świniarsku i SP w Januszowej. Ostatecznie nasz drużyna w składzie: Jakub Potapczyk, Igor Leśniak-Głąb, Kacper Uryga, Bartłomiej Sikora, Kacper Oleksy zajęła wysokie 5 miejsce. Poza klasyfikacją drużynową prowadzona była klasyfikacja indywidualna generalna i w poszczególnych konkurencjach. W rzucie piłeczką palantową mistrzem powiatu został Igor Leśniak-Głąb, który w klasyfikacji generalnej zajął 3 miejsce. Szczegółowe wyniki dostępne tutaj. Obszerna galeria na naszym fb