Dzieci – Dzieciom

ukraine 1648484 960 720Społeczność Szkoły Podstawowej w Januszowej pragnie włączyć się do solidarności z narodem ukraińskim, a w sposób szczególny z tymi, którzy ze względu na wiek cierpią najbardziej – dziećmi. Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie w formie materialnej.

Co jest potrzebne?
– woda (najlepiej w zgrzewkach);

– pieluchy dla dzieci;
– środki higieniczne;
– ręczniki, pościel;
– zestawy wyposażenia medycznego;
– pasty do zębów, szczoteczki, szampony, mydła, chusteczki higieniczne, maszynki do golenia (jednorazowe);
– śpiwory;
– skarpetki i bielizna męskie damskie, dziecięce;
– koszulki;
– spodnie, bluzy, płaszcze przeciwdeszczowe;
– opatrunki, bandaże;
– koce, karimaty, latarki;
– żywność długoterminową, mleko modyfikowane dla niemowląt, zupy i deserki ( w słoiczkach), słodycze.

Dary można składać w budynku szkoły. Wszystkie rzeczy będziemy na bieżąco przekazywać potrzebującym za pośrednictwem organizacji humanitarnych.