ZTU 2021: Uczniowie stanęli na wysokości zadania!

ZTU logo prostokat z tlem

– Rok szkolny 2020/2021 to kolejny rok, który nie należał do łatwych, ale uczniowie Szkoły Podstawowej w Januszowej stanęli na wysokości zadania – podkreśla Łukasz Biernacki, koordynator ZTU. Działania kampanijne rozpoczęto od akcji Sprzątania Świata oraz „Zbiórki dla Burka”, w październiku ustanawiano rekord czytania na przerwie w akcji „Przerwa na czytanie”. Uczniowie z Januszowej wzięli również udział w akcji Mistrz Recyklingu i „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”, a także warsztatach z robotyki i warsztatach teatralnych. W czerwcu, gdy wszystkie dzieci wróciły do nauki stacjonarnej, klasy integrowały się na wycieczkach. Obszerna relacja z przebiegu Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2021 w naszej szkole znajduje się tutaj.
(źródło: trzezwyumysl.pl)