Wycieczka klasy I

W dniu 23 czerwca pierwszoklasiści z naszej szkoły wraz z p. Agnieszką i p. Iwoną wybrali się na upragnioną wycieczkę. Wyruszyli do wsi Ubiad,gdzie znajduje się wspaniała Hacjenda Alpaka - mini zoo. Na miejscu poznali egzotycznych mieszkańców m.in. kangury, jeżozwierze, alpaki, sowy, osiołki, króliki, kucyki,daniele, bażanty, pawia, papugi, oraz zabawnego strusia - Zosię. Karmili zwierzątka, dowiedzieli się z jakich stron świata przybyły i co lubią jeść. Był również czas na kiełbaskę z grilla, przejażdżkę na kucyku, a także zabawę na świeżym powietrzu. Dzieci były zachwycone! Ps.Zdradzimy Wam mały sekret- alpaki mają trzy żołądki i plują z dużej odległości (pierwszaki przekonały się o tym na własnej skórze). Więcej zdjęć na szkolnym fb.

a b c d