Wycieczkowo

16 czerwca klasa III wraz z wychowawcą, księdzem i rodzicami wybrali się na wycieczkę po komunijną do Grybowa. Nasi uczniowie zawitali do "Starej Baśni", gdzie przenieśli się w czasy średniowiecza. Kolejny punkt to zwiedzanie Bazyliki w Grybowie oraz integracyjne ognisko.

22 czerwca klasa III i VII wybrały się na wycieczkę, która była nagrodą za 3 miejsce Amelii Kani w konkursie Muzeum Lizaka. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Biecza. Następnie wyruszyliśmy do Jasła, do Muzeum Lizaka. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób powstają słodycze. Sprawdziliśmy swój zmysł węchu, próbując rozpoznać przeróżne zapachy. Następnie każdy z uczniów przeszedł lekcję produkcji słodkości i stworzył swojego niepowtarzalnego lizaka. Po warsztatach udaliśmy do restauracji, która przeszła słynne "kuchenne rewolucje" na obiad. Kolejnym punktem wycieczki była Karpacka Troja, w której zobaczyliśmy i poczuliśmy w jak kiedyś żyli ludzie.

Klasa VIII na 3-dniowej wycieczce integracyjnej w przepięknym otoczeniu Magury Małastowskiej w agroturystyce "Zielone wzgórze" w Małastowie. Był czas na wspomnienia, podsumowania, rozmowy o przyszłości... Życzymy Wam wiele radości i sukcesów na nowej drodze życia. Mamy nadzieję, że czas spędzony w Szkole Podstawowej w Januszowej zaowocuje w waszym życiu.

Powodzenia.

Pozostałe klasy wraz z wychowawcami udali się na ogniska integracyjne. Po przerwie spowodowanej nauką zdalną wszyscy bardzo dobrze się bawili w gronach klasowych.

Zdjęcia ze wszystkich wycieczek dostępne na szkolnym fb fb

555  666  777  888
 1111  2222  3333  4444