Nauczanie hybrydowe

hybrydaNa podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz po konsultacji z wychowawcami klas I-III przedstawiam Państwu harmonogram zajęć 26-29.04.2021 r.:

Poniedziałek:
- klasa II cały oddział
Wtorek:
- klasa II cały oddział
Środa:
- klasa I cały oddział
- Klasa III połowa oddziału
Czwartek:
- klasa I cały oddział
- klasa III połowa oddziału

Piątek w naszej szkole jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktycznych (dotyczy również lekcji zdalnych).

Podczas hybrydowego nauczania:
1. Lekcje odbywają się wg obowiązującego planu.
2. Zajęcia świetlicowe dla uczniów obecnych w szkole wg dotychczasowego harmonogramu.
3. Dowóz dzieci do szkoły busem wg dotychczasowego harmonogramu.
4. Osoby przebywające w szkole obowiązują dotychczasowe procedury Przeciwdziałania COVID19 wśród uczniów, ich rodziców i pracowników Szkoły Podstawowej w Januszowej.

Podziału klasy III dokona wychowawca i poinformuje rodziców.

W razie jakichkolwiek zmian lub korekt na bieżąco będą informować wychowawcy klas.