Dziękujemy Pani Dyrektor

P1010233Po ponad czterdziestu latach pracy jako nauczyciel, a prawie trzydziestu jako dyrektor szkoły na zasłużoną emeryturę odeszła Pani Dyrektor Iwona Matyaszek. Nie sposób wymienić efektów Jej pracy na rzecz nie tylko Szkoły, lecz całej lokalnej wspólnoty. Przede wszystkim to dzięki Jej staraniom powstał nowy budynek szkolny. Same mury to jednak nie szkoła. Ponad wszystko dbała o wysoki poziom nauczania, zachęcając nauczycieli do podnoszenia swoich kwalifikacji, promując osiągnięcia uczniów w środowisku. Dzięki temu od lat w szeregach uczniów naszej szkoły są dzieci spoza rejonu, których rodzice zaufali opinii o szkole.

To, co nas wyróżnia, a co niezaprzeczalnie jest owocem pracy Pani Dyrektor Iwony Matyaszek, to nie tylko wysoki poziom nauczania, ale przede wszystkim rodzinna atmosfera panująca w naszej szkole. Wielu Rodziców dzieci, które obecnie uczęszczają do szkoły, to byli uczniowie Pani Dyrektor.

Niestety czas epidemii nie pozwolił nam na godne pożegnanie Pani Dyrektor. Ufamy jednak, że taka okazja się nadarzy. W tym miejscu pragniemy podziękować Pani Dyrektor za owocną, choć bardzo często okupioną wieloma osobistymi wyrzeczeniami, pracę na rzecz wielu pokoleń uczniów. Na zawsze pozostanie Pani w naszych sercach i życzliwej pamięci.

Dziękujemy i życzymy przede wszystkim zasłużonego odpoczynku.
(fot. sadeczanin.info)