Konkurs Mistrz Recyklingu

recycle 33605 960 720Jak co roku zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły z klas III-VIII do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu Mistrz Recyklingu i Przyjaciele organizowanego przez Fundację Chlorofil. Udział jest bezpłatny, a do konkursu mogą przystąpić zespoły uczniów złożone z co najmniej 2 osób – mogą to być uczniowie tej samej klasy lub z kilku różnych klas. Do konkursu jako drużyna mogą zgłosić się również uczniowie, którzy uczestniczą w zajęciach koła przyrodniczego prowadzonych w naszej szkole. Do wykonania każdy z zespołów ma 2 zadania: - zbudowanie makiety elektrosprzętu z materiałów recyklingowych - opracowanie gry, quizu, układanki/puzzli zgodnie z wytycznymi podanymi przez organizatora. Oprócz tego, każda z drużyn musi zalogować się i zagrać w aplikacjach dostępnych na stronie internetowej Fundacji Chlorofil. Szczegóły dotyczące zadań konkursowych oraz regulamin konkursu znajdują się pod linkiem: https://chlorofil.com.pl/vii-edycja-konkursu-mistrz-recyklingu-i-przyjaciele/ Wszystkie chętne osoby prosimy o zgłoszenie swojego udziału do 28 stycznia. W zgłoszeniu należy podać wybraną przez siebie nazwę zespołu oraz imiona i nazwiska jego członków. Każdy członek zespołu powinien również dostarczyć podpisaną przez rodzica/opiekuna zgodę na udział w konkursie. Zapisy przyjmuje szkolny koordynator konkursu P. Beata Pasiut. Zgłoszenia drużyn do opiekuna konkursu można przesyłać przez dziennik elektroniczny lub w wiadomościach na MS Teams.