Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Gminie Chełmiec i w Szkole Podstawowej w Januszowej

W dniu 13 października 2020 r. w Astro Centrum Chełmiec podczas krótkiego spotkania w obecności dyrektorów chełmieckich szkół, odbyła się uroczystość wręczenia nagród Wójta Gminy Chełmiec Bernarda Stawiarskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dyrektorom i nauczycielom z terenu gminy za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym 2019/2020. W związku z sytuacją epidemiologiczną uroczystość ograniczono do przekazania dyrektorom symbolicznych dyplomów dla nagrodzonych nauczycieli z ich szkół. W swoim wystąpieniu Wójt podkreślił wagę pracy nauczyciela i podziękował za zaangażowanie i trud, zwłaszcza w czasach pandemii w wychowanie młodego pokolenia. Życzył satysfakcji z pracy oraz wielu sukcesów zawodowych.

W uroczystości uczestniczyli również Przewodniczący Rady Gminy Chełmiec Wiesław Szołdrowski, Przewodniczący Komisji Oświaty Andrzej Tyrkiel, dyrektor GZE Chełmiec Radosław Potoczek oraz radni.

Wręczenie nagród poprzedziło posiedzenie komisji, która  wniosła do Wójta o przyznanie 34 nagród  dla 3 dyrektorów i 31 nauczycieli szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Chełmiec w łącznej wysokości ponad 80 tys. zł. Wójta z własnej inicjatywy przyznał również nagrody dla 8 nauczycieli.

Z naszej szkoły nagrodę Wójta Gminy Chełmiec otrzymała Pani Teresa Bodziony.

W szkole również odbyła się skromna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor podziękowała za w wykonaną pracę wszystkim pracownikom szkoły, życzyła wytrwałości, cierpliwości w dążeniu do celu, a także życzyła dużo zdrowia. Nagrodzeni zostali: Pani Maria Klatka, Pani Magdalena Prusak, Pani Beata Pasiut, Pani Dorota Ciuła, Pani Kinga Orzechowska-Krok i Pan Łukasz Biernacki.

Wszystkim pracownikom gratulujemy, dziękujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

DSC03249   DSC03245 DSC03272

źródło: chelmiec.pl, własne